Hakkımızda

Sosyal Akıl Eğitim ve Yurtdışı Danışmanlık olarak 2014 yılında başladığımız faaliyetlerimize başta eğitim alanında olmak üzere sosyal girişimcilik, inovasyon ve proje yönetimi alanlarında birçok ulusal ve uluslararası projeyi başarıyla tamamladık.

Sosyal Akıl, her şeyden önce siz öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek doğru rehberlik hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Bizimle çalışmaya başlayan tüm öğrencilerimiz ve velileri karar verdikleri andan itibaren dönüş tarihlerine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti alırlar. Yurtdışına gitmeden önce kayıt işlemleri, pasaport ve vize işlemleri, sigorta, uçak bileti ve konaklama işlemleri ile ilgili bütün süreçler tarafımızca takip edilir. Yurtdışına gittiğinizde ise transfer işlemleri, adaptasyon süreci, sağlık sigortası işlemleri, okula alışma ve daha birçok konuda uzman kadromuz ve deneyimlerimizle sizin yanınızdayız.Sosyal Akıl ‘dan faydalanmak ve sunduğu pek çok eğitim seçeneğe ulaşmak, 10 farklı ülkede yüzlerce üniversite ve dil okulu arasından size en uygun olanını bulmak için programlarımızı inceleyin, form doldurun size ulaşalım, hayalini kurduğunuz geleceği birlikte inşa edelim.

SosyalAkil

İletişim

İkitelli OSB Ziya gökalp Mah. Giyim Sanatkarları Sitesi 4B Blok No: 409 Kat: 4 Daire: 4 Başakşehir / İstanbul

0 (212) 909 19 15
info@sosyalakil.com

Copyright 2019 SosyalAkıl ©  Tüm Hakları Saklıdır